ببرو بدوز چیست؟

دوست داران خیاطی میدانند که سالهاست که خلاء وجود مرجعی برای خرید الگوها و لوازم خیاطی به صورت آنلاین بسیار احساس می شود. فروشگاه آنلاین ببروبدوز با هدف قرار دادن رفع نیازهای تمامی دوست داران خیاطی، از الگوهای خیاطی لباس های زنانه و مردانه، شامل مانتو، پالتو، شومیز، شلوار زنانه، دامن، کت زنانه و کت مردانه تا سایر لوازم خیاطی مانند ابزارهای خیاطی، را پوشش داده و بالاخص برای مناطقی که قابلیت دسترسی به این منابع ندارند، قابلیت تهیه ابزارهای خیاطی را برایشان ایجاد کند.

فروشگاه آنلاین ببروبدوز با شروع از یک کسب و کار خانوادگی در سال ۸۵، با داشتن دانش خیاطی، دانش فنی و شناخت نیازهای خانواده ها، وسایل و نیازمندی های خیاطی را به علاقمندان خیاطی را شناسایی کرده و پس از حضور موفق در شبکه های اجتماعی، قدم بعدی خود برای راه اندازی یک فروشگاه آنلاین برداشته.

ما در این مدت که در شبکه های اجتماعی حضور داشتیم، با محدودیت ها و محدودیت های مشتریان (بالاخص مشکلات مالی ایشان) آشنا شده، به همین دلیل ماهانه، ۱۰% از فروش این فروشگاه را صرف امور خیریه ای و تهیه ی امکانات آموزش های رایگان برای دوست داران خیاطی میکنیم.

ماموریت اصلی و ارزش ببروبدوز آموزش و آسان سازی دوخت لباس ها و ایجاد رضایت درونی در بین مردم است. از پیشنهادات و انتقادهای مشتریانمان بسیار استفاده میکنیم تا بتوانیم با بهینه کردن خدماتمان، آنها و سایر افراد را به سمت یادگیری و دوخت لباس های دلخواه تر هدایت کنیم.

قیمت های این فروشگاه به نسبت خیلی از گروه های تلگرامی، بسیار کمتره. علاوه بر این، بودن یک فضای آنلاین که می توان با دید باز و امنیت بالا خریدهایشان را انجام بدند، خیلی با ارزشه.

در طول این ده سال آموزش رایگان خیاطی Zasa را داشته ایم و الان، با شناخت نیازهای خانم ها و صاحبان خیاطی ها، قدم بعدی رو برداشته ایم، و سعی در تامین لوازم خیاطی راتحت عنوان فروشگاه آنلاین ببروبدوز ادامه میدیم.

از آنجا که مشتریان ما اکثرا با گوشی موبایل و تبلت ها به دنبال خرید الگوهای خیاطی و سایر نیازهایشان بوده اند، نام ببروبدوز را به دلیل راحتیِ به یاد سپاری و تایپ این اسم توسط مشتریانمان انتخاب نموده ایم.

در صورتی که نظری داشتید، لطفا از طریق فرم موجود در صفحه ارتباط با ما، و یا آی دی تلگرامی [email protected] یا [email protected] به ما برسانید. نظرات شما برای ما بسیار با ارزش هست و سعی بر این داریم که با تمام توان، کیفیت و کاربردی بودن محصولاتمان را بالا ببریم 🙂

[email protected]
اینفلوئنسر اینستاگرام

قیمت های این فروشگاه به نسبت خیلی از گروه های تلگرامی، بسیار کمتره. علاوه بر این، بودن یک فضای آنلاین که می توان با دید باز و امنیت بالا خریدهایشان را انجام بدند، خیلی با ارزشه.